MÁME OTEVŘENO
Udělali jsme mnoho opatření a omezení pro 100% ochranu Vašeho i svého zdraví.
Obraťte se na nás s důvěrou.
více informací

Čištění interiérů aut a renovace laku

Dezinfekce a čištění interiéru auta ozónem

Udělejte něco pro svoje zdraví a pohodu v autě. Nabízíme velice populární čištění interiéru vozu ozónem. 

Ozón je látka, kteríá se běžně vyskytuje v přírodě a zdánlivě ji ani nevnímáme. Při správném použití však zabíjí většinu bakterií a virů, zlepšuje kvalitu ovzduší a odstraňuje případný nežádoucí zápach. Aplikuje se běžně k dezinfekcím všeho druhu, v potravinářství, ve zdravotnictvím, v průmyslu atd. Na rozdíl od některých jiných metod je účinek působení ozónu téměř okamžitý a zaručený. Opravdu zabíjí 99% všech virů, bakterií, plísní a jiných nežádoucích mikroorganismů. Navíc zápach nepřekrývá, ale likviduje jeho příčinu. Používáme kvalitní ozónové generátory, které vyčistí vzduch a povrchy ve voze, ale během aplikace jsou vyčištěny i výdechy a cesty ventilace, vytápění a klimatizace ve voze.

Cena dezinfekce ozónem:   490,- Kč

Délka služby je cca 40 minut.

V ceně je i úkon výměny kabinového filtru, kterou ze zdravotních i hygienických důvodů důrazně doporučujeme. Cena filtru samotného se hradí zvláš't, protože je rozdílná podle značky a typu každého vozu. Řádově jsou to stokoruny. Na požádání Vám rádi cenu konkrétního filtru (podle Vašeho vozu) sdělíme. 

Pokud chcete mít opravdovou jistotu a provést totální dezinfekci auta, která spolehlivě funguje i proti koronaviru, který způsobuje onemocnění COVID-19, doporučujeme dezinfekci TOTAL, uvedenou níže.


 

 

Dezinfekce auta TOTAL, funguje i proti koronaviru (COVID-19) - novinka!

Vzhledem k aktuální situaci, kterou způsobilo šíření nového druhu koronaviru, Vám nabízíme novou službu. Pomocí kombinované metody čištění ozónem a použití ultrafialového záření 100% zbavíme interiér Vašeho auta všech virů, bakterií, plísní, jiných škodlivých mikroorganismů a zápachů. Tímto způsobem se zaručeně zlikviduje mimo jiných i nový koronavirus, který způsobuje onemocnění COVID-19. Dokonale vydesinfikujeme vzduch uvnitř Vašeho auta, povrchy v interiéru Vašeho auta, ventilační cesty i výdechy klimatizace. Obě zmiňované metody mají v tomto smyslu podobný účinek, pokud je použijeme ve správné kombinaci, je to vlastně desinfekce "na druhou". 

Ozón je látka, která při správném použití zabíjí bakterie a viry, zlepšuje kvalitu ovzduší a odstraňuje případný nežádoucí zápach. Aplikuje se běžně k dezinfekcím všeho druhu, v potravinářství, ve zdravotnictvím, v průmyslu atd. Na rozdíl od některých jiných metod je účinek působení ozónu téměř okamžitý a zaručený. Opravdu zabíjí viry, bakterie, plísně a jiné nežádoucí mikroorganismy. Navíc zápach nepřekrývá, ale likviduje jeho příčinu. Používáme kvalitní ozónové generátory, které vyčistí vzduch a povrchy ve voze, ale během aplikace jsou vyčištěny i výdechy a cesty ventilace, vytápění a klimatizace ve voze.

UV záření (lépe řečeno jeho UV-C složka) zase způsobuje tzv. germicidní desinfekci. Jeho účinky jsou silné a s jistotou zabíjí viry, bakterie i jiné nežádoucí mikroorganismy. Tato metoda je vhodná pro sterilizaci vzduchu, kapalin a povrchu předmětů všude tam, kde je potřeba velice sterilního prostředí. Nejčastěji tudíž ve zdravotnictví a potravinářství. UV záření má však využití i jinde, zneškodní totiž i plísně, a je tak vhodné pro alergiky. Používáme kvalitní germicidní zářiče.

Tyto metody jsou běžně využívané v různých oblastech průmyslu, potravinářství, zdravotnictví apod. a po správné aplikaci jsou zdraví neškodné.

Cena dezinfekce TOTAL:   890,- Kč

Délka služby je cca 50 minut.

V ceně je i úkon výměny kabinového filtru, kterou ze zdravotních i hygienických důvodů důrazně doporučujeme. Cena filtru samotného se hradí zvláš't, protože je rozdílná podle značky a typu každého vozu. Řádově jsou to stokoruny. Na požádání Vám rádi cenu konkrétního filtru (podle Vašeho vozu) sdělíme. 


 

Kompletní čištění interiéru auta

Bude brzy doplněno. Děkujeme za pochopení.

Novinky

100% dezinfekce auta

24. 03. 2020

100% dezinfekce auta

Nově nabízíme zaručenou dezinfekci Vašeho auta, která si poradí i s novým koronavirem, který způsobuje nemoc COVID-19.

Více info
Uskladníme Vaše pneumatiky a kola

03. 03. 2020

Uskladníme Vaše pneumatiky a kola

Rozšiřujeme kapacity, abyste si u nás mohli uskladnit pneumatiky nebo kola mezi přezutím.

Více info
Cebia Verify U nás vozy prověřujeme

Budete vědět jako první

Zajímá Vás, co a kdy správně udělat na Vašem voze, kdy je vhodné vyčistit klimatizaci, na jaký servis je právě SLEVA, jaká zvýhodněná AKCE právě probíhá? Případně jakou jinou výhodu máme pro Vás a Vaše auto? Přihlaste se k odběru našich e-mailových novinek!

CARWEST, s.r.o.
Línská 1
318 00 Plzeň

telefon: +420 377 384 743
mobil:   +420 731 104 391
e-mail: info@carwest.cz

Provozní doba:
PO - PÁ  8.00 - 17.00
SO  9.00 - 12.00
NE  zavřeno

IČ: 26375109,
DIČ: CZ26375109
v Plzni, oddíl C, vložka 16300