Autobazar

Prodej se zárukou

Na zakoupené vozy poskytujeme příslušné záruky v plném rozsahu. Jedná se například o záruku původu, takže přesně víte, odkud automobil pochází, zda nebyl odcizený apod., dále ručíme za udaný technický stav vozu. Třístránková podrobná kupní smlouva obsahuje všechny potřebné náležitosti včetně zevrubného popisu technického stavu. Všechny naše vozy jsou podrobeny servisní prohlídce. Závady na nich zjištěné jsou odstraněny nebo uvedeny ve smlouvě.

Prodej za hotové i na splátky

Vybraný vůz si můžete koupit za hotové nebo na výhodné splátky. Vše jednoduše vyřídíme přímo v naší kanceláři. Uzavření kompletního pojištění se slevou je samozřejmostí.

Výkup za hotové

Vykoupíme Váš automobil Škoda za velmi výhodných podmínek. Peníze Vám vyplatíme v plné výši do několika minut popř. převedeme na Váš bankovní účet. Zdarma za Vás vyřídíme převody na registru vozidel. Přebíráme veškeré záruky spojené s dalším provozováním nebo prodejem. Pro bližší informace nás kontaktujte.

Protiúčet

Pokud si u nás vyberete automobil, jsme připraveni přijmout Váš automobil tzv. na protiúčet. Nově přijímáme protiúčtem i jiné značky, nejen vozy Škoda!

Ocenění vozu a poradenství zdarma

Zdarma nezávazně oceníme Váš automobil Škoda, popřípadě poradíme s možnostmi jeho prodeje. Poradíme při výběru a nákupu jiného vozu (technické parametry, cena, možnosti financování, údržba apod.).